Palladium

New Media Creation Group przedstawiają:

IZABELA TROJANOWSKA
ŻYCIA ZAWSZE MAŁO

Wielki Koncert promocyjny 10.10.2011, godzina 20
Teatr Palladium, Warszawa

Z okazji premiery nowej płyty "ŻYCIA ZAWSZE MAŁO": 10 października 2011 w największym prywatnym teatrze w Polsce: TEATRZE PALLADIUM w centrum Warszawy odbędzie się wielki koncert IZABELI TROJANOWSKIEJ z udziałem zespołu MAFIA. Podczas koncertu usłyszymy kilka premierowych piosenek z płyty "ŻYCIA ZAWSZE MAŁO" jak również wiele przebojów Trojanowskiej jak m.in: Tyle samo prawd ile kłamstw, Pieśń o cegle, Brylanty, I stało się czy Wszystko, czego dziś chcę. Czas trwania koncertu: 150 minut. Jako support zagra zespół HAMAK BAND Anti-Age.

Bilety na koncert w cenie: 35 złotych można nabyć w kasie:
Teatr Palladium, ul. Złota 9
Oraz w sieci Eventim

IZABELA TROJANOWSKA - legenda polskiego rocka, która w latach osiemdziesiątych w Polsce uznana była za „skandal” przerywa muzyczne milczenie nową płytą, bo wierzy w potrzebę ładnych melodii.

Miło nam przedstawić pierwszy od 15 lat premierowy album piosenkarki: IZABELI TROJANOWSKIEJ pt: "ŻYCIA ZAWSZE MAŁO" (Roxy Records & Fonografika), który zawiera 11 premierowych piosenek utrzymanych w klimatach rock-pop i jest kontynuacją tego, co Trojanowska robiła kiedyś, ale przefiltrowany przez nowe czasy. Autorami piosenek są m.in.: Tomasz Bracichowicz (z zespołu „Mafia”), Marcin Nierubiec, Wojtek Byrski, Zdzisław Zioło czy Romuald Lipko z "Budki Suflera", który skomponował na płytę dwie piękne piosenki. Teksty napisał Wojtek Byrski, jeden Tomasz Zeliszewski i jeden autorstwa Izy. Płyta "ŻYCIA ZAWSZE MAŁO" jest o miłości, bo jak wiadomo, na miłości wszystko zaczyna się i kończy. Są również utwory o otaczającym nas świecie i emocjach, które mamy w sobie. Dla fanów Trojanowskiej i wielbicieli eleganckiego rocka pozycja obowiązkowa! Płytę promuje piosenka i teledysk: "Nie od razu" oraz trasa koncertowa, w którą Izabela Trojanowska wyruszyła wspólnie z zespołem Mafia.

Producent płyty: ROXY RECORDS/ TROJANOWSKA
Wyłączny dystrybutor i wydawca: FONOGRAFIKA
Promocja i oficjalny management: GALERIA GWIAZD - SEBASTIAN SKALSKI

Izabela Trojanowska: "Jeżeli czymś zaskoczę na płycie, to jakością. Wciąż jestem sobą. Śpiewam trochę inaczej - bo sama się zmieniłam przez te lata, co jest naturalne, ale trzymam się tych samych pryncypiów. Wierzę w potrzebę ładnych melodii i dobrych, mądrych tekstów. Mam ambicje, chciałabym, żeby młodzież, która myśli, że jestem na przykład tylko aktorką z serialu "Klan", polubiła mnie jako wokalistkę. A ci, którzy mnie znali z lat 80., żeby się nie rozczarowali, po prostu".

Support: Zespół Hamak Band

Teatr Palladium:

qr code

Wyświetl większą mapę

New Media Creation Group Galeria Gwiazd Roxy Fonografika Itaka Klinika La Perla Warszawa Informator
Izabela, Trojanowska, Hamak band, koncert, teatr, palladium, muzyka, nowa płyta, roxy, galeria gwiazd, nmcg, warszawa informator, impreza, premiera, uroczystość, Kup bilet, Warszawa, New Media Creation Group, NMCG, Izabela Trojanowska czego dziś chcę, Izabela Trojanowska chomikuj, Izabela Troja nowska wiki, Izabela Trojanowska nie od razu, Trojanowska alkohol, Trojanowska nudografia, Trojanowska na basenie, iza trojanowska jestem twoim grzechem